MazurskieChatki

Cudowne wakacje... Cudowne wspomnienia...

Oferujemy

Oddajemy do Państwa dyspozycji trzy komfortowe domki. Układ pomieszczeń jest na tyle korzystny, by w jednym domku mogły zamieszkać nawet dwie rodziny. Na górze znajdują się dwie osobne sypialnie, a na parterze otwarta kuchnia i salon. Zadbaliśmy o pełne wyposażenie pomieszczeń, także poza osobistymi rzeczami nic nie muszą Państwo ze sobą zabierać.
Poniżej wyszczególniamy, co znajduje się w domkach:

Sypialnia: zestaw wersalka +tapczan, szafki na ubrania, wieszak, lampki nocne, świeża pościel
Łazienka: kabina prysznicowa, wc, zlew, szafki, lustro, ręczniki,
Kuchnia: płyta gazowa, zlew, lodówka,mikrofalówka, czajnik elektryzny, pełne komplety sztućców, naczyń, miseczek, szklanek, garnków, desek, przyborów takich jak otwieracz, tarka, obieraczka itp.
Salon: stół z krzesłami, sofa,szafka z TV LCD, półki na buty i wieszaki.
Przy każdym domku jest przestronny taras wyposażony w meble ogrodowe, mały grill i sprzęt plażowy.

Dodatkową atrakcją przeznaczoną dla wszystkich gości przebywających w naszym ośrodku jest chata grillowa. Stoi ona na skraju działki od strony wjazdu, tak by każdy mógł z niej swobodnie korzystać. Została wyposażona w zestaw mebli kuchennych i zmywarkę, co daje możliwość przygotowania tu rodzinnego obiadu czy wieczornej biesiady. Grill z kamienia, drewniane ławy i stół, witrażowe okna nadają temu pomieszczeniu szczególny klimat.

Usytuwanie domków daje możliwość cieszenia się niograniczoną przestrzenią. Działka o powierzchni 3400m - ogrodzona , bezpieczna, stanowi znakomite miejsce zarówno do odpoczynku, jak i zabawy. Z tarasu można swobodnie obserwować poczynania najmłodszych, dla których przygotwaliśmy plac zabaw z piskownicą, huśtawką, zjeżdżalnią i trampoliną. W centralnej części działki jest przygotowane miejsce do gry w siatkówkę. A pod rozłożystym kasztanowcem znajdują się grill z kamienia i palenisko na ognisko również przeznaczone dla wszystkich gości. Ponadto przy każdym domku huśtawka i miejsca parkingowe. Cały teren jest zadbany, obsadzony drzewkami i kwiatami. W zależności od potrzeb można odpoczywać spokojnie w swoim gronie lub zawierać nawe wakacyjne znajomości. To miejsce daje naprawdę wiele swobody.


Do jeziora (Jaśkowskiego)jedyne 200 metrów. A tu piaszczysta plaża i kilkunastometrowy pomost. Naszym gościom udostępniamy łódki, rowery wodne i turystyczne, kajaki, sprzęt plażowy.

Cały czas pracujemy nad tym, by przybywało atrakcji, także możecie Państwo liczyć na miłe niespodzianki.